• Намалена цена
  • Ново
Хималаите Рака Зачукуваше Чакра Медитација Сад Декоративни-ѕид-јадења Јога Тибетската Будистички Месинг Пеење Сад бесплатен превозот
zoom_in

Хималаите Рака Зачукуваше Чакра Медитација Сад Декоративни-ѕид-јадења Јога Тибетската Будистички Месинг Пеење Сад бесплатен превозот

DEN 863.00 863.04

Износот
check Това е достапна

1 инч = 2.54 СМ
Превозот :
Нарачки ќе се испраќаат преку воздухопловната! Ние исто така, обезбеди меѓународен испорака се Изразува како што се ЕМС, дополнителни такси превозот е потребно.
Време на испорака трае приближно.
1. Сад,велика Британија,Австралија : 12-25 работни дена
2. Шпанија, Франција, Германија : 20-35 работни дена.
3. Други земји : не повеќе од 40 работни дена
4 : Ако над 40 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери превозот информации. Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме среќни да помогнеме.
Плаќање :
тој е безбеден и лесен за двете страни.
Ние ги испратите стандардниот Pay Pal адресата, други адреси, ве молиме оставете порака.
Ако постои Царински давачки во вашата земја обичај, купувачот ќе биде одговорен за тоа.
Политика на враќање :
Ние нудиме 100% гаранција за квалитет. Но, ако објектот е за разлика опис за некоја причина, ние ќе ви вратат segmental или цели на вашата исплата .
Ако одлучите да се врати тоа, ве молиме контактирајте со нас и пошта назад во 7days по приемот, во неговата оригинална состојба (вклучувајќи ги и сите материјали за пакување).
Купувачот е задолжено за враќање на превозот обвиненија.
Кога ќе го примите објект , ако сте задоволни со објектот , ве молиме оставете ме позитивни повратни информации и ми даде ПЕТ ѕвездички DSRêêêêê, ценам вашето разбирање и помош ,и јас ќе го оставам тоа за вас исто така, ви благодарам многу!
Ако не сте задоволни со објектот , ве молиме да ми даде шанса и ми даде пораката пред да ја напушти Негативни , Неутрални повратни информации или помала ѕвезда НСД . Јас ќе дадам се од себе да се решат нешто во врска со предметот. Ви благодариме за вашето разбирање и благородноста , толку ви благодариме!
Контакт со нас на :
Контакт режимот, можете да го користите "контактирајте со продавачот" во контакт со мене.
Консултација, проблем или предлог дека ќе се исполнат за точката или мојата продавница, можете да испраќате порака до нас. Ние ќе ви одговори за вас како е можно поскоро.

Големина:
8cm, 8.5cm, 9.5cm, 10.5cm, 13cm, 14.5cm, 17cm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Жица
Објектот Дијаметар:
000inch
Објектот Висина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
000g
Производ Карактеристики:
Нови
Објектот Ширина:
00inch
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
ААА

Слична стока во категоријата..