• Намалена цена
  • Ново
висок квалитет на метал Кристал Snap Копчиња w212 Diy Накит одговара 18mm Snap копчето Ѓердани/Нараквици за жени
zoom_in

висок квалитет на метал Кристал Snap Копчиња w212 Diy Накит одговара 18mm Snap копчето Ѓердани/Нараквици за жени

DEN 299.00 360.00

Износот
check Това е достапна


18mm 20mm метал копчето

Бренд Име:
LUWELLEVER
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
2cm
Производ Карактеристики:
18mm 20mm метал копчето
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
2cm
Објектот Тежина:
6g
Број На Модел На:
18mm 20mm метал копчето
Тип На Објект:
накит наоди

Слична стока во категоријата..