• Намалена цена
  • Ново
50pcs Бакар остава монистра Прибор трговија на големо лист приврзоци Златна Боја Галвански Стебло лист конектори за накит одлуки 18*10мм
zoom_in

50pcs Бакар остава монистра Прибор трговија на големо лист приврзоци Златна Боја Галвански Стебло лист конектори за накит одлуки 18*10мм

DEN 58.00 68.64

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Специјален дизајн и уникатен Стил
Спецификации :
Боја : Сребрена/Gold/Бронза
Големина : Прибл.18mm*10мм/0.7*0.4 во
Материјал : Бакар
Пакет се Вклучени : 50 Pcs остава монистра Додатоци
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.1-0.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
12288 Повеќе Ќе Ви Се Допадне

Бренд Име:
JETTING
Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
1cm
Производ Карактеристики:
дувачкиот остава
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Должина:
1.8cm
Број На Модел На:
Остава Метал
Тип На Објект:
накит наоди

Слична стока во категоријата..