• Намалена цена
  • Ново
Триаголен Пирамида Накит Одлуки Алатки Мувла Pendant Силиконска Смола Занает DIY
zoom_in

Триаголен Пирамида Накит Одлуки Алатки Мувла Pendant Силиконска Смола Занает DIY

DEN 45.00 56.16

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : Лесен за употреба и чистење за силиконски материјал за Овој вид на коцка форма мувла идеален за сушени цвет примерок одлуки Може да се користи како Смола, Cabochon, Полимер Глина,Калап Сапун Совршен алатки за вашиот DIY занает проекти направи pendant earring,ѓердан и други накит одлуки Украс Правење Чекори : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата. Микс на епоксидни на соодветен сооднос Микс тонер во епоксидна Прелива епоксидна во калап Почекајте додека епоксидна лекување Спецификации : Материјал : Силикон Дијаметар : 20mm/30мм/40mm/50мм/60mm Висина : 2.5 см/3,5 cm/4.5 cm/5.5 cm/6.5 cm Боја : Јасно Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Силиконски Калап (без мало пакет)

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Висина:
2.5cm
Производ Карактеристики:
Силиконски Калап DIY Накит Кастинг Мувла
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Објектот Тежина:
20-65G
Материјал:
Силикони
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Број На Модел На:
силиконски калап

Слична стока во категоријата..