• Намалена цена
  • Ново
4G 4 патот возило видео рекордер GPS, WiFi on-board следење домаќин далечински позиционирање автобус / воз / брод авијација главата опрема
zoom_in

4G 4 патот возило видео рекордер GPS, WiFi on-board следење домаќин далечински позиционирање автобус / воз / брод авијација главата опрема

DEN 6794.00 7152.00

Износот
check Това е достапна


1. H. 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.
2.Поддржува 4 канал AHD960 P камерата; 4 канал AHD720 P камерата; 4 канал стандард јасно камера;
3. 8-36 V широк напон на напојување, супер ниска потрошувачка на енергија.
Со преоптоварување/ undervoltage/ shortcircuit/ обратен заштита;
4. Излезна моќност за 12 VDC/3 Amp, може да обезбеди постојан напон на камерата, мал LCD и други периферна опрема.
5. Одложен за снимање на видео клип функции кога возилото е затвори (поставки за времето може да биде до 24 часа)
6. Различни видео снимање на сцени за да се задоволат различните барања, како што се автоматско снимање, прирачник за снимање, аларм за снимање, итн.
7. Поддршка 4 CH алармантна влезови(Вратата Отворена/Затворена, Светлина, Вртење, Наназад, итн.).
8. Поддршка на сите возила, вклучувајќи автобуси, такси, камион, училишниот автобус, итн.
9.Јазик : англиски / руски/друг јазик;
10.Систем за Поддршка : NTSC Стандард/PAL Стандард.
11. Поддршка двојно SD картичка ,32 G/64 G/128 G.
12.Поддршка за 4 G GPS, WIFI далечинско следење и позиционирање.
Повратни информации :
ние сме Мобилни DVR и автомобил камера фабрика.
за вашето задоволство и позитивни повратни информации е прифатена. ве молиме да оставите позитивен ефект и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
ако имате проблем со нашите производи или услуги, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативен фидбек.
ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Двонасочна Аудио:
Yes
Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Комуникациски Интерфејс:
RS422
Хард диск од Тип Интерфејс:
SATA
Аудио Излез:
1CH РКА
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Број На Модел На:
HYF-A6504DG-L-F14-5
Мрежен Интерфејс:
WIFI
Аудио влез:
Канал 4
IP Режим:
Статичка IP адреса
Видео Стандард:
ПАЛ
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА

Слична стока во категоријата..