• Намалена цена
  • Ново
Smar 720P Безжичен Систем за видео надзор 4CH wifi NVR Plug and Play IP Камера Куршум видео надзор Камера Home Security System Надзор, Комплет
zoom_in

Smar 720P Безжичен Систем за видео надзор 4CH wifi NVR Plug and Play IP Камера Куршум видео надзор Камера Home Security System Надзор, Комплет

DEN 7711.00 9638.40

Износот
check Това е достапна

За Даночни&Должност : Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земја , но, Превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА Давачки, ДДВ, Брокерските Провизии,Должност,или Прилагодено Такси и Даноци. Ако е потребно, ние ќе ги обезбеди поврзани со датотеки за да им помогне на царинење. За Далечински Плаќање : Ако вашата адреса е дефинирана како далечински област од Fedex /dhl, ќе треба да плаќаат екстра $40 далечински превозот надомест.Или можете да изберете и други превозот начин или ни даде нова друга адреса која не е далечинскиот.Оддалечена област се провери преку линкот : http : //raslist.dhl.com/jsp/first.jsp
1* 4 CH H. 264 Безжична Мрежа Дигитален Видео Рекордер(Безжична NVR) 4* 720 P(1 MP) Wifi Куршум IP Камери 4* DC12 V 1А Адаптер за WIFI IP Камери 1* DC12 V 2 A Адаптер за 4 CH Безжична NVR 1* USB Глушец 1* Ethernet Кабел 1* Брзо Операција Водич 1* Ѕид Налепници( Подарок) Не вклучува HDD, поддршка 3.5" SATA HDD ,max поддршка 1*4 TB HDD. Ние може да се Препорача 3.5" SATA Интерфејс 1 TB/2 TB/3 TB/4 TB HDD За вас ,ве молиме кликнете подолу на слика : Image Sensor : 1/4" Micron OV9712 CMOS Прогресивно Скенирање Безжични Протоколи : 802.11 b/g/n, 150 Mbps. Инфраред 3 Низа IR Led диоди
IR Спектар 15 милиони Мин. Осветлување : Боја 0.1 Лукс
Б/W 0.01 Лукс Day& Night : Dual-IR-намалување на филтер авто. префрлување Макс S/N Сооднос : > 39.1 d B Видео Стандард : H. 264 Двојна Stream : Да Max.Резолуција : 1280*720 Bit Rate : 32 Kbps ~ 4 Mbps
Поддржува CBR / VBR Рамка го Оценувате : 50 Hz : 25fps (1280 x 720) ______ 25fps (640 x 480)
60 Hz : 30fps (1280 x 720) ______ 30fps (640 x 480) Прилагодувања на Слика : Светлината, Сатурација, Контраст, Боја прилагодлив Слика Процес : AE, AWB, ABF, ABLC,
Дигитални WDR, 3 D-DNR Слика Ориентација : Флип и Огледало за Приватност Маска : 4 Конфигурираат региони Наслов на OSD : Поддржува Канал, Датумот на Алармот Активирањето : Движење Откривање на Алармот Начин : e-mail Аларм Протоколи : P2 P/ DHCP/ DDNS/ PPPo E/ E-Mail/ FTP итн. Безжичен Протокол : WIFI 802.11 b/g/n 150 Mbps НЕТО : 1 * RJ45 10 M / 100 ethernet интерфејс Моќ : 1 * Ø5.5 РКА интерфејс Анти-громот Ниво : Стандард IEC61000-4-5 работни Услови : -30 C ~ 60 C
Влажност од 95% или помалку (не-кондензирање) Напојување : DC12 V ±10% Потрошувачка на Енергија : 6 W Водоотпорен : IP66 Домување Материјал : Метал Тежина : 0.5 kg Главниот Процесор : Професионални Индустриски Процесор Безжичен Протокол : 802.11 b/g/n, 150 Mbps. Оперативен Систем : Вграден ЛИНУКС Преглед : 1/4 Контрола Уред : USB Глушец Видео Компресија : H. 264 Видео Внесување : 4 CH * 720 P Видео Излез : VGA / HDMI
1024x768, 1280 x 1024, 1366x768
1440x900, 1920x1080 Видео Режим : Упатство, Време, Движење, Аларм за Движење Откривање на : e-mail Аларм Репродукција на Владата : во Реално време, Рутински, Настан Репродукција : 4 CH * 720 P Простор Занимање : 720 P : 20-25 G/ден/ch Снимени Видео : Локалните HDD Резерви на Владата : USB флеш драјвови за Видео Излез : 1 * VGA, 1 * HDMI Мрежен Протокол : UPn P/ SMTP/ PPPo E/ DHCP, FTP итн Нето Интерфејс : RJ-45 (1 * WAN + 3 LAN) 1 * WIFI антена интерфејс USB Интерфејс : 1 * USB2.

Изгради-во HDD:
Никој
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Бренд Име:
smar
Број На Модел На:
WNK-J2804-1
видео влез:
Канал 4
Должина на кабел:
Никој
Резолуција:
720P
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
4pcs
Материјал:
метална школка
HDD Интерфејс:
3.5 SATA, Поддршка 500GB до 4TB
Видео Компресија:
H. 264
камера функција:
1.0 ПРАТЕНИК,Безжични,Метална Школка ,Внатрешна/Надворешна; Day & Night
Напојување:
DC12V
Тип:
Безжичен Систем за видео надзор

Слична стока во категоријата..