• Намалена цена
  • Ново
Безжичната безбедност ip камера nvr систем 4ch 720P HD отворено Инфраред IR P2P Домашна wifi IP Camera комплет видео надзор hdmi 1080P
zoom_in

Безжичната безбедност ip камера nvr систем 4ch 720P HD отворено Инфраред IR P2P Домашна wifi IP Camera комплет видео надзор hdmi 1080P

DEN 10116.00 12645.12

Износот
check Това е достапна


Опис На Производот
Поврзани Производи
Спецификации
Преглед : Безжичните безбедносен систем може да се користи за да се следи видео во секој затворен или отворен простор во секое време од денот ,овој безжичен систем е за да се избегне комплекс кабелска врска,тоа е лесно за дома и мал бизнис Модел UCYBO-L04 Карактеристики : 4 CH 720 P Безжична NVR
безжична 720 P IP Камера
Infared Ir да 30 M
Водоотпорен ip 66 домување
P2 P Облак за далечински надзор
безжичниот сигнал е околу 30-50 МЕТРИ без блок,на сигналот може да се постигне за 30m ако има еден ѕид Спецификации : Безжичните NVR Спецификација Двојна Поток Секој канал може да поставите Видео Стандард 720 P(1280x720)30fps HDMI VGA излез 1080 P(1920x1080) Слика Движење Откривање на Секој екран може да се постави mutiple откривање области, и поставување 6-ниво на осетливост на Сликата Репродукција на Квалитетот 1 CH репродукција истовремено Снимање на Владата за Поддршка на manual (рачно), auto, динамичен откривање, аларм се активира рекорд режим на USB ПОРТ VGA HDMI Операција Начин Глувчето за да Снимате Складирање Локалните HDD, мрежа Надворешни Пристаништа Видео Влезот 4x(1280*720) IP камера за Видео Излез 1ch VGA+1ch HDMI Мрежна Порта 1 RJ45,10 M/100 авто-адаптивни LAN порта USB Порта 3 USB 2.0 порти Безжична Порта WIFI(IEEE802.11b, IEEE802.11g, IEEE802.11n ) HDD 1 SATA HDD, МАКСИМАЛЕН Капацитет 4 TB HDD,hdd не се вклучуваат во pacakge Мобилни Надзор Поддршка( i Phone,Android) паметен телефон Напојување DC12 V/2.6 ЕДНА Димензија 260mm X240mm X43mm камера спецификации : Резолуција 1280 x 720 P Shutter 1/25s да 1/25,000 s Леќа 3.6 mm Низа ir 3pcs Низа ir да 30 M Рамка Спецификација Три Стриминг во Исто Време :
H. 264 [email protected] или подолу
H. 264 [email protected] или под S/N > 39.1 Db Интерфејс, RJ45 / WIFI 802.11 b/g/n Општа Спецификација Анти-громот Ниво Стандард IEC61000-4-5 Работна Температура/Влажност -10centigrade на +50centigrade / 30% до 80% RH Работна Температура/Влажност -20centigrade на +60centigrade / 20% до 90% RH Моќ Влез DC12 V-1 A потрошувачка на Енергија 6 W Ниво на Заштита IP66 Пакет Вклучува : 4 x 720 P IR Bullet ip камера 1x4ch 720 P NVR 1pcs12 V 2 A+4pcs 12 V 1А напојување англиски јазик Прирачник за Корисникот
CD(CMS,мобилен стан,прирачник) 1x Mouse за NVR
Плаќање Политика
1) да ја прифатиме money bookers,Запад Унија, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Бренд Име:
UCYBO
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
4pcs
Број На Модел На:
UCYBO-L04
Име:
Безжичната безбедност ip камера систем nvr
Вид Уред:
1280*720P
Ден и ноќ:
Yes
IR-LED:
15 милиони
Далечински Видите:
Android/IPHONE/PC Далечински видите
P2P:
P2P Облак за далечински надзор
Видео излез:
1ch VGA+1ch HDMI

Слична стока во категоријата..