• Намалена цена
  • Ново
ESCAM PK805 2MP 1080P IP Камера 8CH РОЕ NVR Систем за Безбедност
zoom_in

ESCAM PK805 2MP 1080P IP Камера 8CH РОЕ NVR Систем за Безбедност

DEN 18194.00 19152.00

Износот
check Това е достапна


NVR параметри 1. Текст : 8 * 1080 P 2. Излез : VGA & HDMI 3. Поддршка движење откривање на алармот снимање 4.8 * РОЕ мрежен интерфејс + 1 * WAN интерфејс 5. Поддршка мобилни види, поддршка за компјутерски клиенти и веб страници 6.1 * SATA интерфејс, максимална поддршка 4 TB хард диск 7.2 * USB 2.0 интерфејс DC48 V2 A Камера параметри 1.H.264 1080 P 2.12 КОМПЈУТЕРИ инфрацрвена светлина, инфрацрвени растојание до 10m 3. Поддршка движење откривање 4. Поддршка мобилни види, поддршка за компјутер клиент и веб-страна
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Должина на кабел:
Никој
Резолуција:
1080P
видео влез:
Канал 4
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
4pcs
Бренд Име:
нови слетување
Број На Модел На:
PK405

Слична стока во категоријата..