• Ново
Отворен Спортски 95/110/128CM Пластични слободен стил Еден Одбор двонасочна Снег Трева и Песок на Одборот за Деца & Возрасни
zoom_in

Отворен Спортски 95/110/128CM Пластични слободен стил Еден Одбор двонасочна Снег Трева и Песок на Одборот за Деца & Возрасни

DEN 3647.52

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Погоден за : снег, песок и трева.
Флексибилен, лесен и пренослив, посебно дизајниран за деца и возрасни.
Нова пластични одбор, ниска температура отпор, лесно за фрактура.
Харди се носат-отпор, долг животен век, погоден за скијање, трева, песок, уметничко лизгање.
Слободен стил еден одбор две-начин на играње.
Описи :
Возрасни и деца, и двете може да се користат.
Таму се сите видови на модели и бои.
Имаат различни големини за деца(950mm), жени(1100mm), мажи(1200mm).
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : многоцветни
Должина : 950mm, 1100mm, 1200mm ( Пред се 1280mm, сега е 1200mm )
Ширина : 230mm
Апликација за : Возрасни, деца
Пакет Се Вклучени :
1 * компјутери Снег Трева и Песок Одбор
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Должина (cm):
128
is_customized:
Yes
Возраст:
Возрасни
Тип:
Слободен стил
Бренд Име:
Hewolf
Број На Модел На:
no
Должина:
95/110/128CM
боја:
Многоцветни
Материјал:
Пластични
Ширина:
230mm

Слична стока во категоријата..