• Намалена цена
  • Ново
Големи !!!! 10kg Teardrop Форма Реални Силиконски Цицки Лажни Градите Форма на Вештачки Глупак Подобрувач За Транссексуалци Crossdresser
zoom_in

Големи !!!! 10kg Teardrop Форма Реални Силиконски Цицки Лажни Градите Форма на Вештачки Глупак Подобрувач За Транссексуалци Crossdresser

DEN 15960.00 16800.00

Износот
check Това е достапна


објектот е направен од 100% врвен квалитет увоз на медицински силикони со мека и вистински да се допира ,се повеќе е важно е објектот на температурата ќе се промени кога на вашето тело температура се промени така што нема да се чувствувате unconfortable кога ќе го користите .
Карактеристики : 1.различни видови за вашиот избор 2.светло ; удобен за носење 3.мие , лесно да се чисти и суви 4.реална природен изглед и вистински-допирање 5.безбедно и без несакани ефекти 6.100% чист вештачки силикони 7.секси,безбедно и мека 8.Анти-Бактериски , Анти-Статички , Дише , Еко-Пријателски
нашиот објект има положено CE,SGS тест, па можете да се чувствуваат слободни да го користите
превозот термини :
1.секогаш ќе брод во рок од 7 дена по исплата потврди
2.секогаш ќе брод од страна на кина пост воздух mail ,DHL , Fed EX ЕМС .
3 ќе пристигне во 5-10 дена со DHL или Fedex ,од страна на Кина пост регистрирани ail mail usaually земе 25~40 дена
4. пакетот ќе бидат означени како силикони подлога или присутна за да се заштити вашата приватност
PS : со ЕМС или E-ЕМС обично нема да генерација било царина и бидете сигурни дека објектот нема проблем со царинење
на прв избор за купувачот кој е од Европа ( на данокот е многу висока во Европа)
Повратни информации :
1. Вие задоволство е наша цел .
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
3. Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе slove заедно со вас . Ве молиме не го остави негативни и netural повратни информации .
за нас :
1. Ние ќе го задржи Trade Manager на интернет што е можно колку што може .
2. Ако Trade Manager е исклучен линија , ве молиме оставете порака или да напишете e-mail на нас , ќе одговори во рок од 24 часа .
3. Ако сакате да купите поголеми количина за продажба на мало или целата продажна цена,ве молиме да ни ме.

Тип На Објект:
Градите Форма
Број На Модел На:
BT10kg
Бренд Име:
Прекрасен Пролетен Ден
Материјал:
100% Медицински Силикони
Количина:
1 пар
Големина:
10kg/pair

Слична стока во категоријата..