• Намалена цена
  • Ново
10Pcs/Торба Бела Транспарентна Лажни Нокти Совети Палета Уметноста Дисплеј Табелата Пракса 20 Круг на Тркалото на Arcylic полски Одбор Дизајн Алатки
zoom_in

10Pcs/Торба Бела Транспарентна Лажни Нокти Совети Палета Уметноста Дисплеј Табелата Пракса 20 Круг на Тркалото на Arcylic полски Одбор Дизајн Алатки

DEN 165.00 173.76

Износот
check Това е достапна


10 Pcs/Торба Бела Транспарентна Лажни Нокти Совети Палета Уметноста Дисплеј Табелата Пракса 20 Круг на Тркалото на Arcylic полски Одбор Дизајн Алатки
Слики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере и поглед како стандард. Ве молиме овозможи 1-5мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел. Ви благодариме!
Информација за производот :
100% сосема нов
Може да се користи како модел за новиот лак сте ги купиле и други работи во врска помине уметност.
Прави на транспарентен или бела пластика
Ноктите продавница е потребно
Професионални помине уметност производ
Димензии : 13 cm
Боја : Природна, бела или Транспарентни
Пакетот вклучува : 20pcs Лажни Нокти Совети Уметноста Дисплеј Пракса Одбор x 10 групи/торба
Ние сме Производител/ веледрогеријата на Aliexpress , една гранка на "CONA TOOOLS"
Ние о ffer трговија на Големо и Пад пратката.
Ние сме BSCI фабрика и имаат совршен парцела сортирање систем, исклучиво сме на контрола на квалитетот и за време на испорака.
Ние сме сп e cialized во избрани за лична нега алатки, вклучуваат помине алатки, нога педикир алатки, око алатки, лицето алатки, шминка четки, итн.
Ние се 9 години Alibaba Трговија Осигурување член и има околу 3000 предмети онлајн.
Можеме да го прифатиме OEM наредби и приватни етикета производи со мал MOQ.
Ве молиме контактирајте со нас ако се купи повеќе. Ние ќе ви даде најдобра понуда.
Мојот Whats App / facebook е : +861 3302520303
Со нетрпение очекувам да се изгради Win-Win партнерство со вас.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние гарантираме за да брод стоки надвор рок од 3 работни дена по исплата потврда освен празник.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Ние брод од страна на Кина пост,хонг конг пост EMS,DHL,Fedex, според вашиот избор, кога прави нарачка .
5. Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона и под влијание на лошите временски услови, царина, итн.
7. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.
8. Предмети ќе се испраќаат како подарок и со помала вредност (5$ - 35$). Ако имате дополнителни молам, ве молиме порака мене.
9. Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура.

боја:
Јасно, Бела
Тип На Објект:
Прикажување На Полица
Тежина:
other
Големина:
13cm
Број На Модел На:
Q129
боја:
Природните бела или транспарентни
Материјал:
Пластични
Количина:
20 Совети X 10Pcs/торба

Слична стока во категоријата..