• Намалена цена
  • Ново
Сопствен автомобил мат багажникот за Kia Сите Модели ниро рио к2 к3 k4 k5 sorento cerato форте автомобил стил автомобил додатоци сопствен товар лагер
zoom_in

Сопствен автомобил мат багажникот за Kia Сите Модели ниро рио к2 к3 k4 k5 sorento cerato форте автомобил стил автомобил додатоци сопствен товар лагер

DEN 6168.00 10454.40

Износот
check Това е достапна

Здраво, пријател. Кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака и да ми кажете знакот / модел / година на вашиот автомобил. На пример : Volvo /xf/ 2014years. Ние ќе се направи во согласност со вашиот модел, ви благодариме!
За автомобил мат багажникот : 1.Големина : Прилагодено душеци и точно се вклопи. 2.Бруто тежина : 3-4kg / поставува 3.Функција : водоотпорен, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење 4.Потекло : Кина (Копно) 5.Answer : ___________________________ Note : Ние не ќе ви помогне да плаќа тарифа (затоа што мора да плати тарифа во нашата земја), но ние може да ви помогне да се промени со цел, да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури, секоја земја данок не е исто, ве молиме да се консултирате локалните Морски Оддел. Ако треба да се промени износот или фактура, ве молиме контактирајте со нас. 6.Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. 7.Спорот : имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2, Ние може да произведе 99% од автомобил на пазарот душеци, ако имате други потреби можете да контактирате со нас, ние може да направи за вас!
3,Ние сме професионална за производство на тимот. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 4,Кога ќе го добијат производот по никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе биде прв пат за да се реши. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање:
Ние прифаќаме било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање : 1,Кога ќе примите на стоки, доколку стоката не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде задоволително решение! 2,ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија . Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . 3,Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде 5 ѕвезда пофалба!.

Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
вештачка кожа
Бренд Име:
kalaisike

Слична стока во категоријата..