• Намалена цена
  • Ново
AriesLibra 1pcs Нова Силна Магнетна Плоча Мачка Очи Магнети Помине Уметност Алатки за Мачка Очи Помине Гел лак на Ноктите Уметност Алатка
zoom_in

AriesLibra 1pcs Нова Силна Магнетна Плоча Мачка Очи Магнети Помине Уметност Алатки за Мачка Очи Помине Гел лак на Ноктите Уметност Алатка

DEN 62.00 88.32

Износот
check Това е достапна


тркала 4/совети помине природни/овална ноктите/лажни ноктите бела/совети транспарентен/лажни нокти совети тркала/помине уметност лажни/воланот 20/display пракса/тркалце 7/display 10/display производ/display бела/полски display/пластични прстен display/пластична плоча display/пластични помине display/ноктите полски боја display/ноктите полски прстен display/ноктите совети display/помине стап display/лак акрилик display/помине гел display/помине екранот тркала/помине екранот совети/помине прикажување графикони/ноктите боја display/помине уметност совети стап display/помине уметност совети display/помине уметност боја шема/помине уметност акрилик екранот tips Fe F Карактеристики :
100% Сосема Нов
Производ објект : Алатка за Мачка Очи лак
Помине уметност алатка
Пакет Детали :
1.Пакување : 1 парче
2.MOQ : 1 парче
3.Спецификација : 2,2 см+6cm+1cm

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
F00116
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
AriesLibra
Големина:
2.2cm+6cm+1cm
Материјал:
Пластични
Употреба:
Помине Уметност Алатка
Производ Единица:
1pcs
Име на производ:
Мачка Очи Помине Гел Двојна Глава Магнет
Опис На Производот:
Ноктите Алатки
Употреба:
Помине Уметност
Тежина:
13.2 г
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Слична стока во категоријата..