• Намалена цена
  • Ново
Оригиналните ОЕМ Мотор Радијатор Coolant Резервоарот, Резервоарот за Шише И Капа За GOLF MK6 GTI JETTA MK5 TIGUAN PASSAT CC 1K0 121 407 НА
zoom_in

Оригиналните ОЕМ Мотор Радијатор Coolant Резервоарот, Резервоарот за Шише И Капа За GOLF MK6 GTI JETTA MK5 TIGUAN PASSAT CC 1K0 121 407 НА

DEN 965.00 1359.36

Износот
check Това е достапна

ОЕМ Мотор Радијатор Coolant Резервоарот, Резервоарот за Шише & Капа За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 Голф GTI MK6 Tiguan Passat CC Буба Eos 1 K0 121 407 Автомобил модели : "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2012 "ФОЛКСВАГЕН" CC 2009-2012 "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2007-2012 "ФОЛКСВАГЕН" GTI 2006-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Голф 2010-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta права 2005-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2006-2009 "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC 2010 "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 2006-2009 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2009-2011 АД A3 2006-2011 АД TT 2008-2009

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Име На Модел:
1K0 121 407 НА
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Година:
2009-2015
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
jiexiayu
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Висина:
18cm
Објектот Ширина:
15cm
Зафатнина:
1.4 1.8 2.0
Специјални Функции:
Моторот Радијатор Coolant Резервоарот, Резервоарот За Шише И Капа
Тип На Објект:
Систем За Ладење
За GOLF MK6 GTI:
За Jetta MK5
За Tiguan:
За PASSAT CC

Слична стока во категоријата..