• Намалена цена
  • Ново
Бел Цвет Коса, Игли Злато Остава Бисер Коса Стап Свадба Свадба Коса Додатоци Романтична Девојка е Headpiece Партија Накит
zoom_in

Бел Цвет Коса, Игли Злато Остава Бисер Коса Стап Свадба Свадба Коса Додатоци Романтична Девојка е Headpiece Партија Накит

DEN 234.00 292.80

Износот
check Това е достапна


Бел Цвет Коса, Игли Злато Остава Бисер Коса Стап Свадба Свадба Коса Додатоци Романтична Девојка е Headpiece Партија Накит
Накит Бренд : QUEENCO
Процес : Рачно Изработени
Стил : Коса додатоци/Hairpin/ Подарок за Gril/Невести/Деверуша/Девојка/Сопруга,Романтични Headbands.
Материјал : алуминиумски, rhinestones, кристали
Позлата : Метал Боја Галвански
Големина : 11*6.8 cm
Тежина : Околу 3.4 g
Пакет : 1pc Индивидуални Пакет.

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FZ273
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Queenco
Тип:
Шноли
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
боја:
Бела
облик:
Цвеќиња/Лист
Други Камен:
Кристал/Кристал
Материјал:
легури, rhinestones, кристали
Еколошки Стандарди:
Противалергиски, Олово, Никел, Кадмиум слободни
Прилики:
Свадба/Ангажирање/Партија/Матурска/Годишнината
Подарок за:
Свадба / Деверуша/ Девојка / Мајка / Daugther
Тип:
Свадба Коса Додатоци/Булчински Тиара/Headband
Процесот:
Рачно Изработени, Рачно Изработени
превозот:
Бесплатен превозот

Слична стока во категоријата..