• Намалена цена
  • Ново
Спирална Форма 350G/Парче Силикони на Градите Форма Жена Лажни Глупак Зголемување на Градите Протеза Цицки За Mastectomy Рак на Дојка
zoom_in

Спирална Форма 350G/Парче Силикони на Градите Форма Жена Лажни Глупак Зголемување на Градите Протеза Цицки За Mastectomy Рак на Дојка

DEN 889.00 936.00

Износот
check Това е достапна


име на модел : AS350 MOQ : 1 парче големина : 350g/парче боја : беж,кафеава(стандардно : беж боја) сертификат : SGS, ФДУ лице : mastectomy,рак на дојка,жени,мали рамни градите омилен краток вовед : производителот директна продажба,100% медицински силикони лажни градите,лажни artifical гради,меки и удобни,без мирис,невкусна,не-токсични,да се биде секси убавина. сите производи може да биде лепило грб,ако треба, ве молиме оставете порака,стандардно : не-лепило
Кога ќе го поставите цел ве молиме љубезно ве молиме оставете порака за да ги споделите со нас на која страна градите ви треба : лева страна или десната страна
нашиот објект има положено CE,SGS тест, па можете да се чувствуваат слободни да го користите
превозот термини :
1.секогаш ќе брод во рок од 7 дена по исплата потврди
2.секогаш ќе брод од страна на кина пост воздух mail ,DHL , Fed EX ЕМС .
3 ќе пристигне во 5-10 дена со DHL или Fedex ,од страна на Кина пост регистрирани ail mail usaually земе 25~40 дена
4. пакетот ќе бидат означени како силикони подлога или присутна за да се заштити вашата приватност
PS : со ЕМС или E-ЕМС обично нема да генерација било царина и бидете сигурни дека објектот нема проблем со царинење
на прв избор за купувачот кој е од Европа ( на данокот е многу висока во Европа)
Повратни информации :
1. Вие задоволство е наша цел .
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
3. Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе slove заедно со вас . Ве молиме не го остави негативни и netural повратни информации .
за нас :
1. Ние ќе го задржи Trade Manager на интернет што е можно колку што може .
2. Ако Trade Manager е исклучен линија , ве молиме оставете порака или да напишете e-mail на нас , ќе одговори во рок од 24 часа .
3. Ако сакате да купите поголеми количина за продажба на мало или целата продажна цена,ве молиме да ни ме.

Тип На Објект:
Градите Форма
Количина:
1 Парче
Бренд Име:
Прекрасен Пролетен Ден
Материјал:
100% Медицински Силикони
Големина:
350g/piece
Број На Модел На:
КАКО 350

Слична стока во категоријата..