• Ново
Висок сјај/лак кујната кабинет mordern(LH-LA059)
zoom_in

Висок сјај/лак кујната кабинет mordern(LH-LA059)

DEN 44784.00

Износот
check Това е достапна


Висок сјај/лак кујната кабинет mordern(LH-LA059)
ЗАБЕЛЕШКА : цената е EXW цена и 3м/set,дополнителни еден метар плус m.Нашите производи' гаранција е 5years.
Цената вклучува ѕид/над кабинети,база/дното кабинети,висока кабинети/провизии, countertop,над мијалник со тапа,3pcs на фиоки и се соберат приклучоци и сл.,целиот сет,но не ги вклучуваат електрични апарати.
Ние ги испрати сите сопствени мебел/кабинети со брод,не може да од страна на воздух(aliexpress систем за сите е рекорд само од страна на air превезува),некои големи пристаништа е бесплатен превозот и некои далечни пристаништа не е бесплатен превозот.
Најдобар pls испратите вашата кујна кабинет цртање или кујна распоред на нашата е-пошта([email protected]) за истрага,ви благодариме.
КУЈНАТА КАБИНЕТ НЕОПХОДНИ ПОДАТОЦИ ШТО ТРЕБА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ПРЕД QUATATION
а)Дали имате кујната кабинет цртање?
б)Ако не се pls ни испратите вашата кујна соба распоред цртање ИЛИ на вашата локална kicthen слика со големина;
c)Која порта најблиската од вашиот дом?(некои далечни пристаништа не е бесплатен превозот)
г) Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да ни каже.
Име на производ
Лак Кујната Кабинет
Белешки
Кујнски делови
Материјал
Кујна врата
18mm МДФ одбор/лак одбор
Различни бои можат да бидат произведени
18mm УВ боја со алуминиумска рамка
18mm вода-доказ иверица одбор
Кујната кабинет carcass
16mm/18mm меламнин одбор (E0,Е1 стандард)
E0,Е1 стандард
МДФ одбор/лак одбор
Вода-доказ иверица
Кујната countertop
Кварц, Вештачки камен,Гранит, Мермер
Hardwares
Кинески мека блиску добри, Блум, Hettich/Mepla, DTC или други потребни брендови.
Пакет :
Внатре обвиткани со пластична пена, двојно-layer брановидни одбор заштита и надвор е дрвена кутија.
Инсталација :
1. Лесно да се инсталира, две лица може да се инсталира во рамките на еден ден!ИЛИ Ние може да состави секое кабинет однапред за вас.
2. Детални инсталација наставата се достапни;
3. Ние, исто така, направи видео упатство за инсталација за референци;
4. Ние ќе тука да ве поддржиме цело време ако е потребно;
Мин. Цел
Еден сет.
Време На Испорака :
30days. откако ќе ја уплатат и потврди продавница цртежи.
Предност :
1. Варира од стилови за вашиот избор, ние, исто така може да го цитирам како што вашиот дизајн ако е потребно;
2. Имаме извезуваат кујната кабинети во многу земји, и многу запознаени со вашата зграда код;
3. Ние ќе им понуди комплетен прибор и алатки за својата цел, дури и завртката е, исто така, вклучени;
4. Ние сме фабрика и сите производи " цена е конкурентна.
5. Сите наши производи се 2years гаранција.
*Купување Чекор :
1. Дизајн : Ние снабдување со CAD цртежи за клиенти референца и се потврди.

Тип:
Кујната Кабинети
Countertop Ивица:
Не-Ламинат Bullnose,Ламинат Половина Bullnose,Полн Bullnose,Половина Bullnose,Ogee Работ,Ламинат Bullnose,Ламинат Ogee Работ,Beveled Работ,Рамни Edge / Олеснето Работ,Радиус Beveled Работ
Countertop Материјал:
Вештачки Мермер,Кристализиран Панел Стакло,Вештачки Гранит,Цврста Површина,Мермер,Смола,Композитни Акрил,Вештачки Кварц,Гранит,Нерѓосувачки Челик,Чиста Акрилик
Обликот:
Централниот Остров Форма
боја:
Темно Сива,Темно Каки,Виолетова,Мулти,Бела,Сина,Темноцрвена,Сина,Лаванда,Розова,Небото Сино,Чоколадо,Светло Зелена,Зелена,Војска Зелена,Црна,Кафена,Портокалова,Светло Жолта,Жолта,Јасно,Црвена,Слива,Светло Сива
Полнење Единица:
Линеарни Метар
Вратата Материјал:
Иверица,Particleboard,МДФ
Додатоци:
Зглоб,Мрзливи Сузан Складирање,Фиока Слајд,Фиока Кошница,Мијалник,Отпад Од Сад,Се Справува & Knob,Пети Удар,Backsplash
Carcase Материјал:
Иверица,МЕДИЈАПАН,Меламнин Одбор,Particleboard
Големина:
3m
На Врата Завртување На Површински Третман:
Лак
Број На Модел На:
LH-LA059
Стил:
Модерна
Бренд Име:
FGHGF
Кабинетот Тип:
Модуларен Кујната Кабинети
Материјал:
МЕДИЈАПАН со висок сјај печење заврши
Материјал:
лак кабинет
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Слична стока во категоријата..