• Намалена цена
  • Ново
5PCS Замена Слушалки Dock Конектор за Playstation 4 PS4 Контролер Слушалка Socket
zoom_in

5PCS Замена Слушалки Dock Конектор за Playstation 4 PS4 Контролер Слушалка Socket

DEN 451.00 474.24

Износот
check Това е достапна

5 PCS Замена Слушалки Dock Конектор за Playstation 4 PS4 Контролер Слушалка Socket

боја:
За PS4 Слушалка
Бренд Име:
HONGYOU
Со USB:
NO
Број На Модел На:
За PS4
is_customized:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Број На Модел На:
ЗА PS4 Слушалка Socket
оригиналниот:
Yes

Слична стока во категоријата..