• Ново
50 Совети/set Виткање Фан Тип на Ноктите се Прикаже Табела Палета Фан-Облик Пракса Нокти Покажува Полица Екранот За Ноктите Уметност Алатки TDS1
zoom_in

50 Совети/set Виткање Фан Тип на Ноктите се Прикаже Табела Палета Фан-Облик Пракса Нокти Покажува Полица Екранот За Ноктите Уметност Алатки TDS1

DEN 113.28

Износот
check Това е достапна


50 Совети/set Виткање Фан Тип на Ноктите се Прикаже Табела Палета Фан-Облик
Пракса Нокти Покажува Полица Екранот За Ноктите Уметност Алатки TDS1
Опишете : 100% сосема нов и издржливи Боја : крем бела Материјал : пластични Погоден за професионални или лични употреба Може да се користи како модел за новиот лак Големина : 10.7 см должина околу Пакет, вклучувајќи : 50 компјутери/set помине екранот палета на бои со синџир
Боја : Природна
Материјал : Пластика
Големина : Секој displayer е околу 10.7x1cm
Пакетот вклучува : 50pcs/set природни Помине Уметност Совети стапови
Купувачот се Покаже Ноктите се Прикаже Табела Палета Фан-во Облик на Prac tice Нокти Покажува

Тип На Објект:
Прикажување На Полица
Тежина:
50G
Број На Модел На:
TDS11
Бренд Име:
MAFANAILS
Големина:
10CM
Количина:
50 Совети/set
дизајн:
Ноктите боја картичка
Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
број:
235436546-56
клучен збор 1:
екранот ноктите
клучен збор 2:
лак палета
клучен збор 3:
ноктите совети на екранот стојат
Клучен Збор 4:
ноктите се залага
Клучен Збор 5:
ноктите стојат носителот
Клучен Збор 6:
ноктите тренер пракса рака

Слична стока во категоријата..