• Намалена цена
  • Ново
ДОКСА 1.9 1.8 Т Т Crankcase Издише Вентилација Издувни Цевки на Пропустливи Црева За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Бора A3 TT Octavia 06A103213 06A 103 213
zoom_in

ДОКСА 1.9 1.8 Т Т Crankcase Издише Вентилација Издувни Цевки на Пропустливи Црева За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Бора A3 TT Octavia 06A103213 06A 103 213

DEN 285.00 351.84

Износот
check Това е достапна

Овој производ е инсталиран на crankcase, со цел да се задржи на внатрешен и надворешен притисок на машина ЗА АВТОМОБИЛ "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 1999-2005 1.8 Т AGU АУМ AUQ "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 1998-2006 1.8 Т AGU ARZ АУМ "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 2001-2005 1.8 Т AWT AWM "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1999-2010 1.8 Т APH AWV UTA AVC PPFA BKF BNU "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2005-2010 1.8 Т BJX BBU "ФОЛКСВАГЕН" Буба Cabrio 2003-2005 1.8 Т AWV UTA BKF А3/S3 1997-2003 1.8 Т AGU AQA AJQ СТАН AUQ ARZ АУМ APY AUL БАМ AMK ARY ARX A4 1999-2008 1.8 Т AWT AVJ AMB BFB AMB BEX A6 1998-2005 1.8 Т AWT TT 1999-2006 1.8 Т AJQ СТАН APX APY БАМ AUQ АУМ ARY BFV BVR BVP A4/S4 quattro 1999-2008 1.8 Т AWT AVJ AMB BFB BEX A6/S4 quattro 1998-2005 1.8 Т AWT A4/S4 Cabrio 2003-2009 1.8 Т BFB Octavia 1997-2011 1.8 Т AGU ARZ ARX АУМ AUQ superbe 2002-2008 1.8 Т AWT Седиште Кордоба 1999-2002 1.8 Т AQX AYP Exeo 2009-2014 1.8 Т CFMA Ibiza 1999-2010 1.8 Т СТАН AUQ AJQ ARY AMK БАМ Толедо 1999-2004 1.8 Т СТАН AUQ AJQ ARY AMK БАМ
1. Сите предмети треба да се провери и спакувани пред да ја испратите. Проектот ќе се реализира во рамките на 1-7 работни дена по клиент плаќа цел.
Ние треба да се организираме пратката во ред, бидејќи имаме илјадници наредби секој ден. Ние ќе го испратите производот до вас, како е можно поскоро.
2. Имаме само го потврди цел адреса. Вашата цел адресата мора да соодветствува со вашиот превозот адреса.
3. Превоз на пакети до некоја дестинација, што обично се 5-50 работни дена (тоа може да потрае некое време за оддалечени подрачја). Ако ви треба оваа цел лошо. Можете да изберете локација за подигнување да се скрати превозот време.
4.Ако не примите цел во рамките на 50 дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши овој проблем.
1.Ако корисникот не ја прими стоката за нашите грешки, ние може да испрати ја или наплата.
Но, ако за клиентите причина, ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме вратете го во рок од 10 дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
3. Сите вратени предмети мора да биде оригинален. Мора да ни овозможи со следење на број и специфична причина за враќање.
4. Ние ќе рефундирање на стоката во целост по добивањето на оригиналните услови и пакување.
Сите делови и додатоци се вклучени.
Вашата шопинг повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да дадете 5 ѕвезди повратни информации.
Било незадоволство ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Нашата цел е да се направи клиентите се чувствуваат задоволни.
Нашата цена е цена со исклучок на тарифите. Но ние имаме одговорност да соработуваат со клиенти за да се заврши царинење.
Ако имате царинење потреби, ве молиме контактирајте со нас.

боја:
10pcs
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
фолксваген издувна цевка
Објектот Должина:
15cm
Година:
1998-2014
Објектот Висина:
3cm
Тип На Објект:
Crankshafts & Делови
Име На Модел:
06A103213
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
докса
Зафатнина:
1.8 Т 1.9 Т
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
3cm
Дел Број:
06A 103 213 06A103213 06A-103-213
компатибилен број:
Моторот Crankcase Издише На Пропустливи Црева Издувните Вентилација Цевка
Име на производ:
Crankcase Издувните Вентилација Цевка Цевка Издише Пропустливи
Гаранција:
1 година
Производот:
пропустливи цевка ,делови фолксваген jetta мотор цевка 1.8 т комплет мотор jetta мотор
Автомобил Moble :
голф црево фолксваген голф 1.8 т цевка 1.8 т голф mk4 1.8 1.8 т т голф
Име:
Моторот Crankcase Издише Цревото за Полнење голф 4 моторот моторот црево
погоден:
ggolf црево фолксваген голф 1.8 т цевка 1.8 т голф 1.8 1.8 т т голф
Состојба:
100% нови

Слична стока во категоријата..