• Ново
4G LTE SMA конектор 45dBi Широкопојасен Антена Бустер Сигнал Засилувач За HUAWEI B310,B593,E5186,E5172,B315
zoom_in

4G LTE SMA конектор 45dBi Широкопојасен Антена Бустер Сигнал Засилувач За HUAWEI B310,B593,E5186,E5172,B315

DEN 863.52

Износот
check Това е достапна


Почитувани Купувачот :
Топло добредојде за да ја посетите нашата продавница!Ние ќе биде вашиот најдобар избор со добар квалитет,конкурентни цени и добра услуга.Сега се започне бизнис со нас.
4 G LTE SMA Конектор 4 G Антена Бустер За Huawei E5186,B310,B315,B593,E5172 и така натаму.
Answer : ___________________________ NOTE : не се вклучуваат модем или рутер,само антената
Фреквенција : 1900-2600(MHz) Конектор Тип : SMA Инсталирате Начин : Адсорпција Излезна Отпорност : 50 Ohms
напон : 5 V
Почитувани,
Ви благодарам многу за вашето драгоцено време.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви треба или сомнение,ние ќе се обидеме потрудиме да ви служи добро.

Со почит,
Yan

Мрежен Протокол:
IEEE 802.11 B/G/N/AC
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 g,802.11 b,802.11 n
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G & 5G
Број На Модел На:
SMA Порта
Вграден во Ѕид:
Yes
Wifi Frequence:
2.4 G&5G
Бренд Име:
Huawei
Безжичната Безбедност:
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
150 Mbps
Max. LAN Податоци го Оценувате:
150Mbs
Поддржува WDS:
No
Поддржува WPS:
Yes
Антена Врв Добивка:
5dbi
Тип На Мрежа:
4G/3G
Поддржува VPN:
No
LAN Порти:
Други
боја:
Бела

Слична стока во категоријата..