• Намалена цена
  • Ново
Мотоцикл Карбонски Влакна Задните Фендер Кал Guard Покрие Мото Mudguard Обтекател Додатоци За Kawasaki Z800 2013 2014 2015 Година
zoom_in

Мотоцикл Карбонски Влакна Задните Фендер Кал Guard Покрие Мото Mudguard Обтекател Додатоци За Kawasaki Z800 2013 2014 2015 Година

DEN 9185.00 12411.84

Износот
check Това е достапна


Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висок Квалитет Вистински Карбонски Влакна Објект се вклучени :
1 КОМПЈУТЕР Мотоцикл Задните Фендер Без Завртки Fitment : За Kawasaki Z800 2013-2016 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел) Лесен за инсталација, Без Инсталација Настава
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. ние ги испратите преку различни воздух mail.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.
Превозот време не е загарантирана. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
2). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
3). Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Телефон мора да се for international express превозот.
4).Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет.
3.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
4.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.

боја:
Црна
Објектот Должина:
About 15.91 inch
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
About 10.63 inch
Објектот Тежина:
0.6 KG
Објектот Ширина:
About 10 inch
Тип На Објект:
мотоцикл задните фендер
Материјал:
Карбонски Влакна
Позиција:
Задните
Примена:
За Kawasaki Z800
Година:
2013-2016

Слична стока во категоријата..