• Намалена цена
  • Ново
13*13 Пердув Дели Stencils за Diy бележник/фото албум Декоративни Втиснување боење,сликарство матрицата,дома декор
zoom_in

13*13 Пердув Дели Stencils за Diy бележник/фото албум Декоративни Втиснување боење,сликарство матрицата,дома декор

DEN 54.00 72.48

Износот
check Това е достапна


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$3.88
$14.09
$12.89
$7.39
$8.39
$12.88
$8.49
$10.59
wy-приклучок-крај
ГОЛЕМИНА : 13*13 CM
ПАКЕТ : 1 PCS/МНОГУ
Употреба : Diy бележник боење,сликарство матрицата,дома декор diy итн
КАКО ДА СЕ КОРИСТИ
1. Обликувањето крем со производство стерео ефект :
2.Пенкало цртање
3.Четка крпа ефект
4.Мебел metope украсување

Бренд Име:
SMBOOLIE
Број На Модел На:
LY115
Употреба:
Декорација
Материјал:
Пластични
Тип:
Дели Матрицата
Пакување:
1 buc/многу
Големина:
13*13cm
Употреба:
се користи за Бележник, - Карта во донесувањето Одлуки, Хартија Изработката & Мешани Медиуми

Слична стока во категоријата..