• Намалена цена
  • Ново
Хрчак Стаорец Еж Chinchilla Ferret Превозникот Пакет Дише Вреќа За Спиење Виси Торба Нови Пристигнување 2018 Б#
zoom_in

Хрчак Стаорец Еж Chinchilla Ferret Превозникот Пакет Дише Вреќа За Спиење Виси Торба Нови Пристигнување 2018 Б

DEN 271.00 335.04

Износот
check Това е достапна


Хрчак Стаорец Еж Chinchilla Ferret Превозникот Пакет Вреќа За Спиење Виси Торба
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Мултифункционален не само за хрчак употреба, но исто така чанта или satchel за вас
Големина : прибл. 16*16cm
Погоден за мали димензии домашно милениче
Материјал : Корални кашмир
Идеално место дизајниран за вашиот малку пријатели, безбедна и пријатна за нив да останат во кога ќе излезе со нив. Zip џеб на задната страна, вие може да се стави некои чорапи во неа за вашите миленици.
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, Бидејќи на различни материјали, секоја серија нето површина боја ќе биде различна, може да биде бела, е најверојатно да биде црна. Сите непријатности предизвикани ве молиме разбирање
Пакет Содржина :
1x Хрчак стаорец еж chinchilla ferret превозникот пакет вреќа за спиење виси торба

Бренд Име:
Transer
Број На Модел На:
Корални кашмир
Материјал:
Платно

Слична стока во категоријата..