• Намалена цена
  • Ново
3 Бенд EQ Preamp Коло Гитара Двојна Potentiometer За Активни Бас Пикап #20/6W
zoom_in

3 Бенд EQ Preamp Коло Гитара Двојна Potentiometer За Активни Бас Пикап 20/6W

DEN 350.00 416.64

Износот
check Това е достапна


3 Бенд EQ Preamp Коло Гитара Двојна Potentiometer За Активни Бас Пикап
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1. Dual potentiometers дизајн, нуди подобра контрола на ѕвонење. 2. Намалување на бучава и засили звукот на бас. 3. Баланс на јачината за подигнување. 4. Со потребните додатоци за лесна инсталација, практичен и удобен. 5. Одлично за бас гитара љубовници. Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Прикажува како слика Напојување : 9 V Батерија (Не се вклучени) Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x EQ Preamp Коло(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Други

Слична стока во категоријата..