• Намалена цена
  • Ново
100p Возрасни Про Фудбал Голман Ракавици,Не се лизга Пенење СТП Фудбал Ракавици,Врвот латекс Голман Ракавици со прст заштита shrapnel
zoom_in

100p Возрасни Про Фудбал Голман Ракавици,Не се лизга Пенење СТП Фудбал Ракавици,Врвот латекс Голман Ракавици со прст заштита shrapnel

DEN 43010.00 56592.00

Износот
check Това е достапна


2018 Најновото Издание
Возрасни Про Фудбал Голман Ракавици,Не се лизга Пенење СТП Фудбал Ракавици,Топ-крај латекс Голман Ракавици со прст заштита shrapnel
Ако ви треба купи микс од бои и големини,
Pleage остави порака што сакате!
Возрасни фудбалски навивачи омилени!
Поради големината на рацете на децата варираат во голема мера, ве молиме обратете се до големината на објаснување,кога ќе го купите.
Дланка СДР материјал латекс 40%+СТП 45%+ 15% Полиестер, Носат-отпорни, не се лизга Bilayer Bracers Дизајн во Внатрешноста слој водат Bracers се Стегне во мускулите и зглобовите, намалување на ризикот од врвката за околу sprain прилагодливи,Силна заштита Подебели дизајн, подобра заштита Четири прсти инкрустирани со еластични прст заштитник shrapnel (палецот го прави без) ефикасно спречување прст повреди Чувство на обвивката Силна Нека ви Сува Дише, Удобно во Спортски

Големина:
8, 9
Бренд Име:
WARMSPACE
Број На Модел На:
WS-S1006
Материјал:
Пенење СТП Кожа
Тип На Објект:
Голман Ракавици
Функција:
Не се лизга, Спортски заштита
Материјал:
СДР материјал (латекс 40%+СТП 45%+ 15% Полиестер)

Слична стока во категоријата..