• Намалена цена
  • Ново
Модни Луксузни Свадба Свадба Коса Чешел Лозата Headpiece Свадба Headpiece Со Бисери Rhinestones и Цвеќиња Свадба Коса Лоза
zoom_in

Модни Луксузни Свадба Свадба Коса Чешел Лозата Headpiece Свадба Headpiece Со Бисери Rhinestones и Цвеќиња Свадба Коса Лоза

DEN 670.00 956.64

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
КК-FS109
Обликотшема:
Растенијата
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Видови:
Свадба Коса Чешли
Пакет:
индивидуални пакет
Прилики за подароци:
Испрати до пријатели, девојки, подароци
Боја:
Белата боја
Стил:
Моден

Слична стока во категоријата..