• Намалена цена
  • Ново
NOCM-Вино Бензинска Пумпа Коктел Фармацевт Пијалоци Bartending Пиво hine Двојно Пумпи Алкохол Фармацевт
zoom_in

NOCM-Вино Бензинска Пумпа Коктел Фармацевт Пијалоци Bartending Пиво hine Двојно Пумпи Алкохол Фармацевт

DEN 909.00 956.64

Износот
check Това е достапна

како што сите знаеме автомобил имаат само додаде масло може да биде забрзување,
сега се стави помала верзија на бензинска пумпа да се движи назад дома,секој со гасна пијалаци hine за да додадете свој "масло",
во жешките летни, може да се пие многу.
употреба на високо-квалитетна пластика/каучук/метални материјали.
иновативниот дизајн, заштеда на енергија, лесно да се носат.
чисто, безбедно, не-токсични, не-rot, се плаши од судир, лесен за чистење.
погоден за производство на вино афирмација, дома, хотел, бар, ктв, ресторани, клубови, и други високи крајот бизнис.
пијат hines имаат транспарентен слој помеѓу кабината, може да се прелива во две различни пијалоци, погодно различни вкусови на потрошувачите да изберат да пијат.
поделени вино брод/мерка вино брод не може да се загрева, за издавање или мерка на вино, поради нема да има печат, тоа не е
погоден за чување вино за долго време, најверојатно, да биде сам.
Едноставно пополнете го резервоарот со вашиот омилен алкохол и да му служи тоа од транспорт преку цевка.
Овој роман екранот е сигурно да се разговор парче во вашиот дом.
Помала верзија на обликот на бензинска пумпа, па око-фаќање и интересна!
материјал : пластика/каучук/метал
боја : сребрена
производ големина : 16*11*48cm(дијаметар * hight)
пакување : хартија, кутии
капацитет : две вид на пијалок 450 milliliters секој
пакет се вклучени :
1x вино бензинска пумпа коктел shakers двојно пумпи Алкохол Divider
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Бренд Име:
SAFEBET
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
SZ
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Тип:
Лентата За Алатки
Лентата За Алатки Тип:
вино бензинска пумпа коктел shakers двојно пумпи Алкохол Divider
Материјал:
пластични/каучук/метал

Слична стока во категоријата..