• Намалена цена
  • Ново
СКАРА@FUKA Автомобил Мото Велосипед Пневматик Вентил Матични Puller Јадрото на Смена Поправка Алатка за Полнење
zoom_in

СКАРА@FUKA Автомобил Мото Велосипед Пневматик Вентил Матични Puller Јадрото на Смена Поправка Алатка за Полнење

DEN 319.00 335.52

Износот
check Това е достапна


Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Овој Пневматик Вале Поправка Комплет содржи : Пневматик Вентил Puller, Пневматик Вентил Јадрото на Смена, Пневматик Вентил Поправка Алатка
Вентил core алатка за да се изгради во
На Пневматик Вентил Puller овозможува примена на потпора против воланот на rim за дури и да се повлече и да се поправи fitment на пневматик вентил
На Пневматик Вентил Јадрото на Смена за брзо отстранување или инсталирање на пневматик вентил инсерти
На Пневматик Вентил Поправка Алатка - Две тема restorers чистење и поправка и надвор и внатре на најголем број на вентили
Лесен и едноставен за употреба
Материјал : Пластични & Метал
Должина : 29cm (како слика ја покажува)
Боја : како на сликата покажува
Пакет се вклучени : 3pcst x вентилот на Гумата Матични Puller Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-2cm отстапување се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Број На Модел На:
Пневматик Вентил Матични Puller Јадрото На Смена Поправка Алатка За Полнење

Слична стока во категоријата..