• Намалена цена
  • Ново
Висок Квалитет 1 Пар Алуминиум Позитивни & Nagative Автомобил Батеријата Терминал Менгеме Клипови Црвена и Црна Конектор 55X30mm Нови Пристигнување
zoom_in

Висок Квалитет 1 Пар Алуминиум Позитивни & Nagative Автомобил Батеријата Терминал Менгеме Клипови Црвена и Црна Конектор 55X30mm Нови Пристигнување

DEN 284.00 363.84

Износот
check Това е достапна


Висок Квалитет 1 Пар Алуминиум Позитивни & Nagative Автомобил Батеријата Терминал Менгеме Клипови Црвена и Црна Конектор 55 X30mm Нови Пристигнување
Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Тип : Мотокар универзална Fitment : Сите видови на Мотокар Материјал : алуминиум магнезиум Количина : 2 парчиња во Боја : Како на слика покажува Должина : околу 5.5 cm Широк : за 3.0 cm
Пакет се Вклучени : 2 x Батеријата Терминал
ВИСТИНСКИ ФОТО

Објектот Тежина:
0.098kg
Бренд Име:
HOLYOVER
Материјал Тип:
алуминиум магнезиум
Земја/Регион на Производство:
CN
Производителот Дел Број:
12100071001
Специјални Функции:
Сите видови на Мотокар
Големина:
55X30mm
Количина:
2 парчиња
боја:
Црвена и Црна
Тип:
Универзална батеријата конектор

Слична стока во категоријата..