• Намалена цена
  • Ново
Професионални Устата Guard Возрасни Карате Muay Безбедност Мека ЕВА Устата Заштитна Заби Guard Спорт Фудбал Кошарка Тајландски Бокс
zoom_in

Професионални Устата Guard Возрасни Карате Muay Безбедност Мека ЕВА Устата Заштитна Заби Guard Спорт Фудбал Кошарка Тајландски Бокс

DEN 48.00 67.20

Износот
check Това е достапна


Карактеристики : Мода designable, еластична и перат. Тоа дава и да се заштити вашата Уста. Не-токсични и без мирис. Висока густина структура, мека и се тесни. Лесен и удобен за сите-ден се носат. Дише, влага-wicking материјал е издржлив и мека. Опис : Погоден за спорт кошарка, рагби, бокс и др. Мило одговара на површината на забите,convenitent да се задржи дишење непречено и нема да влијае на заштитен ефект на забите за време на напорни вежби. Карактеристики : Материјал : ЕВА или Силициум Gal Боја : како на сликата покажува Големина : 63x47x3mm/ 65x50x19mm / 7*7cm Пакет големина : 83*77*32-МИЛИМЕТРИ/ 83*77*32-МИЛИМЕТРИ / 7cm x 7cm x 2,2 см Пакет се Вклучени : 1 x Фудбал, Кошарка Тајландски Бокс Устата Guard Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
'

Бренд Име:
KORAMAN
Материјал:
ЕВА
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZP5001301-3
Тежина(кг):
30.00 g
Должина:
7cm or 6.3cm
Дијаметар:
7cm или 4.7 cm
Кутија големина:
7cm*7cm*2,2 см или 8.3*7.7*3.2 cm
Големина:
63x47x3mm or 65x50x19mm
feature1:
Единствена анти-лизга подлога за дополнителна контрола
feature2:
Погоден за спорт кошарка, рагби, бокс, итн
Feature3:
Моден designable, еластична и перат
Feature4:
Тоа дава и да се заштити вашата Уста
feature5:
Не-токсични и без мирис
feature6:
Висока густина структура, мека и тесни
feature7:
Лесен и удобен за сите-ден носат
feature8:
Дише, влага-wicking материјал е издржлив и мека

Слична стока во категоријата..