• Намалена цена
  • Ново
Сребро позлатен тиара луксузни свадба headband свадба круни рачно изработени headdress бисер накит, коса додатоци
zoom_in

Сребро позлатен тиара луксузни свадба headband свадба круни рачно изработени headdress бисер накит, коса додатоци

DEN 893.00 1275.36

Износот
check Това е достапна


Сребрена Боја
Повратни информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро,Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
SE1009
Тип:
Tiaras
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Процесот:
Рачно изработени
Видови:
Headbands, венчиња, тиара
Моделирање:
лист
Пакет:
Поединечно завиткани со кутија
Прилики за подароци:
свадба , матурска, забава, подароци, ангажирање
боја:
Злато, Сребро.

Слична стока во категоријата..