• Намалена цена
  • Ново
Новата Замена Дел за 3DS LL / 3DS XL Врвот Големи LCD Екран Пред Стакло Покрие Горниот дел на Екранот Огледало Стакло За 3DS XL/LL
zoom_in

Новата Замена Дел за 3DS LL / 3DS XL Врвот Големи LCD Екран Пред Стакло Покрие Горниот дел на Екранот Огледало Стакло За 3DS XL/LL

DEN 160.00 168.00

Износот
check Това е достапна


Новата Замена Дел за 3 DS LL / 3 DS XL Врвот Големи LCD Екран Пред Стакло Покрие Горниот дел на Екранот Огледало Стакло За 3 DS XL/LL Заштита на екранот

Број На Модел На:
Горниот дел од екранот огледало Стакло
is_customized:
No
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
CUQUN
Со USB:
No
Број На Модел На:
за Nintend 3DS LL/XL
Точка име :
Горниот дел од екранот огледало Стакло за Nintend 3DS LL/XL
Производот:
за 3DS LL / 3DS XL Врвот Големи LCD Екран на Предната Корица Стакло
Состојба:
Бренд Нови
Компатибилен:
за 3DS LL/XL конзола
Пакување:
Стандард пакување
Nintendo Модел:
за 3DS LL/XL
боја:
Црна,Бела
Тежина:
0.12kg

Слична стока во категоријата..