• Намалена цена
  • Ново
Шарени Цвеќиња Булчински Headbands Романтични Коса Лоза Со Обетки Свадба Коса Додатоци Свадба Коса, Накит Кристал Headpiece
zoom_in

Шарени Цвеќиња Булчински Headbands Романтични Коса Лоза Со Обетки Свадба Коса Додатоци Свадба Коса, Накит Кристал Headpiece

DEN 622.00 888.00

Износот
check Това е достапна


Шарени Цвеќиња Булчински Headbands Романтични Коса Лоза Со Обетки Свадба Коса Додатоци Свадба Коса, Накит Кристал Headpiece Бренд : QUEENCO Процес : рачно изработени Стил : Коса додатоци/Коса Headband /Подарок за Gril/Невести/Деверуша/Девојка/Сопруга,Романтични Headbands. Материјал : алуминиумски, бисери, rhinestones, кристали Позлата : Метал Боја Галвански Големина : 31*3cm Тежина : Approx10.1g на Пакет : 1pc Индивидуални Пакет.

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
FS269
Бренд Име:
Queenco
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
боја:
Злато
Други Камен:
бисери/ Кристал/Кристал
Материјал:
легури, бисери, rhinestones, кристали
Еколошки Стандарди:
Противалергиски, Олово, Никел, Кадмиум слободни
Прилики:
Свадба/Ангажирање/Партија/Матурска/Годишнината
Подарок за:
Свадба / Деверуша/ Девојка / Мајка / Ќерка
Тип:
Свадба Коса Додатоци/Булчински Тиара/Headband
Процесот:
Рачно Изработени, Рачно Изработени
превозот:
Бесплатен превозот

Слична стока во категоријата..