• Ново
Полнење Продолжување Кабел Приклучете го ТВ Видео Пренос M/F Линија Кабелот За Nintend Switch Nintendo НС 10Gbps+Switch Playstand Hoder
zoom_in

Полнење Продолжување Кабел Приклучете го ТВ Видео Пренос M/F Линија Кабелот За Nintend Switch Nintendo НС 10Gbps+Switch Playstand Hoder

DEN 464.64

Износот
check Това е достапна

Nintendo Switch Моќ Проширување Кабел НС Полнење Продолжување Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА База на Податоци Преносот Продолжување Кабел Со founction на пренос на Податоци , префрлување на видео, звук префрли и Полнење, 10 Gbps 1; Може да се користи како продолжување полнење кабел за nintendo switch 2; може да се користи како продолжување полнење кабел За Nintendo Switch Про Контролер 3; исто така, може да се користи како продолжување кабел за да се ПРЕФРЛИТЕ ТВ обвинителна КЛУПА, податоци, видео пренос . 4; исто така поддржува ТИП-C интерфејс, како што се smart телефони, таблет компјутер полнење и пренос на податоци способности. Пакет се вклучени : 1x продолжување кабел за Nintendo switch 1x Прилагодлив држач за nintendo префрлате

Со USB:
Yes
Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Број На Модел На:
YXPJ00603BK+ZJ
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
is_customized:
NO

Слична стока во категоријата..