• Ново
19(4:3) Стандард Екран 376x300mm големина Десктоп компјутер Анти-Blue ray Око за заштита филм екран филм Bule reductio
zoom_in

19(4:3) Стандард Екран 376x300mm големина Десктоп компјутер Анти-Blue ray Око за заштита филм екран филм Bule reductio

DEN 1142.40

Износот
check Това е достапна


19"(4 : 3 Стандард екран) Големина : 376x300mm
Анти-Blue ray Компјутерски екран заштитник Листа
Spec.
Ширина*Висина
Место Цел
17"(4 : 3 Стандард екран)
338x271mm
17"(16 : 9 Широк екран)
383x215mm
18.5"(16 : 9 Широк екран)
410x230mm
19"(16 : 10 Широк екран)
410x257mm
19"(4 : 3 Стандард екран)
376x300mm
19.5"(16 : 9 Широк екран)
430x240mm
20"(16 : 9 Широк екран)
443x249mm
21.5"(16 : 9 Широк екран)
476x268mm
22"(16 : 10 Широк екран)
475x297mm
23"(16 : 9 Широк екран)
509x286mm
23.6"(16 : 9 Широк екран)
522x294mm
23.8"(16 : 9 Широк екран)
528x296mm
24"(16 : 10 Широк екран)
518x324mm
24"(16 : 9 Широк екран)
532x299mm
27"(16 : 10 Широк екран)
594x354mm
27"(16 : 9 Широк екран)
598x336mm
32"(16 : 9 Широк екран)
700x393mm

Употреба:
КОМПЈУТЕР / Лаптоп,Десктоп компјутер 17-32inch екранот
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
19(4
Бренд Име:
Достав

Слична стока во категоријата..