• Намалена цена
  • Ново
Dower мене Топла продажба Злато се Зголеми Цвет Коса Чешел Кристал Свадба Коса, Накит Свадба Додатоци рачно изработени Жените Чешли
zoom_in

Dower мене Топла продажба Злато се Зголеми Цвет Коса Чешел Кристал Свадба Коса, Накит Свадба Додатоци рачно изработени Жените Чешли

DEN 516.00 561.60

Износот
check Това е достапна


Боја : злато,сребро,злато се зголеми
објектот фотографија

Метална боја:
злато, сребро, злато се зголеми
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HW5031
Материјал:
Кристално
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура

Слична стока во категоријата..