• Намалена цена
  • Ново
2018 Моден Бренд Мека СТП Кожа Жените Чанта Женски Гласник Торба Поголем Големина Tote Торба /жени Торба LL562
zoom_in

2018 Моден Бренд Мека СТП Кожа Жените Чанта Женски Гласник Торба Поголем Големина Tote Торба /жени Торба LL562

DEN 720.00 1262.40

Износот
check Това е достапна


Материјал : СТП кожа Големина : 22*26*13cm Боја : 5 Боја на Внатрешноста : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
Yaroslava
Број На Модел На:
LL562
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
кофа
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Слична стока во категоријата..