• Ново
Жешка Нов Шарени Мода прекрасна Чувствува Торба рачно изработени модерен Голема Големина C004
zoom_in

Жешка Нов Шарени Мода прекрасна Чувствува Торба рачно изработени модерен Голема Големина C004

DEN 911.52

Износот
check Това е достапна

Жешка Нов Шарени Мода прекрасна рачно изработени модерен Голема Големина Чувствува Торба C004 Ова е дизајниран и направен од мене голема големина чувствува торба. Тоа е украсени со шарени точки. Изгледа навистина убаво : ) јас сум сигурен дека се случува да ви се допадне! Големина на единица : 38*7*30 CM Материјал : се Чувствува Достапни боја : Сива + Црна Пакување : секој во пп торба
$За исплата од$ 1.Генерално, ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers; Т/T : western union. И нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа.
Пратката 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена(во работни денови)по уплатата да биде потврдено од страна на платформа 2. Бесплатна испорака од страна на Продавачот за Испорака Метод, Ние ќе го избере соодветен превозот начин основа на вашата земја. Нормално тоа ќе биде пристигна во 7-35 работни дена. Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака, Ние ќе се пресмета exress превозот цена за вас. 3. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, ве молиме проверете carefuly и не контактирате директно ако имате било какви проблеми, во рок од 24 часа 4. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење Ние ќе ги провери тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.

Големина:
38X7X30CM
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Обликот:
Hobos
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Декорација:
Appliques
Надворешноста:
Никој
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Чанти Тип:
Totes
Шаблон Тип:
Dot
Главен Материјал:
Чувствував
Број На Модел На:
C004
Стил:
Повик
Повод:
Разноврсна
Обвивка Материјал:
Никој
Пол:
Жените

Слична стока во категоријата..