• Намалена цена
  • Ново
Жените Торба Дизајнер Нова Мода Обичните женски чанти Луксузна торба висок квалитет на СТП 2018 Бренд со лак корејски Стил
zoom_in

Жените Торба Дизајнер Нова Мода Обичните женски чанти Луксузна торба висок квалитет на СТП 2018 Бренд со лак корејски Стил

DEN 726.00 1320.00

Износот
check Това е достапна


Почитувани купувачот : ви Благодариме за посетата на нашата продавница. Имаме голем број на производи за вас за да изберете од. Се надеваме дека ќе може да се најдат на производи што сакате. Ако не разбирате нешто, се чувствуваат слободни да ме контактирате и да се надеваме дека можеме да станеме пријатели премногу! Ви благодариме! Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Sequined,Лак
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
010
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
YINGPEI
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Слична стока во категоријата..