• Ново
040418 нова жешка девојка тексас торба
zoom_in

040418 нова жешка девојка тексас торба

DEN 340.80

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
Тексас
Декорација:
Никој
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Слична стока во категоријата..