• Ново
Фабрика директни продажби 2017 нов тренд едноставна Xiao Fang торба слободно торба жените торба мода еден-shouldered вертикален satchel чанта
zoom_in

Фабрика директни продажби 2017 нов тренд едноставна Xiao Fang торба слободно торба жените торба мода еден-shouldered вертикален satchel чанта

DEN 1147.20

Износот
check Това е достапна


Нови женски Чанти СТП Чанти, Модни Рамо Гласник Торба
Поддршка Пад на превозот
Ако сакате да започнете бизнис : ве Молиме придружите на нашата организација.
Добредојде на сите drop-продавница и масовно купување, Најдобра цена и со најдобар квалитет, зедницата е нашето ветување! Добредојдовте на еден производ набавки и масовно купување, поддршка на долгорочна соработка.

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Декорација:
Sequined
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Размавта
Надворешноста:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Број На Модел На:
6-10487
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Шема:
Чистота
Боја:
Светло сива, црна, розова
Обработка на владата:
мека површина
Кутија и торба приливите сегашниот стил:
Xiao Fang торба
Дали го поддржуваат дистрибуција:
Поддршка дистрибуција
Материјал:
PU
Стил:
женска чанта
Торба Форма:
Хоризонтална плоштад

Слична стока во категоријата..