• Намалена цена
  • Ново
Сан Maries Нова Мода Мека Вистински Вистинска Кожа Tassel женска Чанта Дами Рамо Tote Гласник Торба Чанта Satchel Црна
zoom_in

Сан Maries Нова Мода Мека Вистински Вистинска Кожа Tassel женска Чанта Дами Рамо Tote Гласник Торба Чанта Satchel Црна

DEN 2328.00 4656.00

Износот
check Това е достапна


Бренд : Сан Maries Материјал : Кравја Кожа( еден мал дел примерок висат на секоја кеса) Бои : Црна,Зелена,Црвена( Бои на вашиот монитор може да биде малку различен од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.) Големина : 26x24x16cm види подолу слика (Поради различни производство серии,може да има отстапување од 1 до 3cm за предмети.) Пакетот вклучува : Едно Парче Празна Торба
Белешки : 1, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2, ве Молиме овозможи мало отстапување за мерење на податоци (+/-1- 3cm) . 3, Поставата ,Метал ,патент итн може да биде малку различен за различни серија продукции.

Големина:
26cmLx24cmHx16cmW
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
Сан Maries
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
кофа
Декорација:
Tassel
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број На Модел На:
0801Q
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Слична стока во категоријата..