• Намалена цена
  • Ново
PMSIX 2018 Сплит Кожа Жените Кеси Дизајнер на Чанти светла боја Едноставни Модни Торба Половина месечината Tote спојки кеси P120115
zoom_in

PMSIX 2018 Сплит Кожа Жените Кеси Дизајнер на Чанти светла боја Едноставни Модни Торба Половина месечината Tote спојки кеси P120115

DEN 2342.00 4258.08

Износот
check Това е достапна


Бренд : Pmsix
Тежина : 0.68 kg
Материјал : Подели кожа(Вториот слој кожа)
Внатрешниот материјал : Полиестер
Тип : Жените чанта/торба/Гласник торба/Crossbody торба
Големина : 15x32.5x7.5cm(H*L*D, 1cm=0.394 инчи)
Долу должина : 32.5 cm Справи со пад : 5cm
Белешки : 1,Таму можеби 1-2cm толеранција на грешка, поради различни методи на мерење
2,Боја разлика постои меѓу набљудувачите на компјутери

Тип На Објект:
Чанти
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Број На Модел На:
P120115
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Бренд Име:
Pmsix
Шаблон Тип:
Пејзаж
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Половина Месечината
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Сценографијата

Слична стока во категоријата..