• Намалена цена
  • Ново
Бесплатен превозот 8Pcs Накит за Подарок Кутија Дрво Случај Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник 27x36mm
zoom_in

Бесплатен превозот 8Pcs Накит за Подарок Кутија Дрво Случај Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник 27x36mm

DEN 192.00 225.12

Износот
check Това е достапна


Материјал :
Легура
Големина на :
Прибл : 27x36mm
Висина : 19mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Сребрен Тон, Злато Тон
Количина :
Ќе ге т 8 Pcs на овој објект во листата цена

Број На Модел На:
J3443 J3480
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MIAOCHI
Тип:
Работ Плоскости

Слична стока во категоријата..