• Намалена цена
  • Ново
Скромни плажи висок квалитет очила кратко sleeve Арапскиот костим за капење, Исламската жените бански Муслимански костим за капење со пливаат шапка
zoom_in

Скромни плажи висок квалитет очила кратко sleeve Арапскиот костим за капење, Исламската жените бански Муслимански костим за капење со пливаат шапка

DEN 757.00 947.04

Износот
check Това е достапна


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".
Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас!
Ви благодарам многу!!!
Опис на производот :
Скромни плажи висок квалитет очила кратко sleeve Арапскиот костим за капење, Исламската жените бански Муслимански костим за капење со пливаат шапка
Функција : Прва класа крпа и прва класа изработка. Високо еластична, удобно. Анти изложеност. Три-парче костим се состои од капа, грбот и панталона.
Големина На Табелата : Големина-ДолжинаБистаПоловината-ХипПанталона Lenggth S76cm/29.9"-80см/31.5"-68cm/26.8"-84cm/33.1"-70cm/27.6" М78cm/30.7"-84cm/33.1"-72cm/28.3"-88cm/34.6"-72cm/28.3" L80см/31.5"-88cm/34.6"-76cm/29.9"-92cm/36.2"-74cm/29.1" XL-82cm/32.3"-92cm/36.2"-82cm/32.3"-96cm/37.8"-76cm/29.9" 2 XL84cm/33.1"-96cm/37.8"-86cm/33.9"-100cm/39.4"78cm/30.7" 3 XL86cm/33.9"-100cm/39.4"90cm/35.4"-104cm/40.9"80см/31.5" Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Големина:
L, M, S, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
G311
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
polyamide

Слична стока во категоријата..