• Намалена цена
  • Ново
1pcs Универзална Електромагнетниот Вентил Рог 12V/24V 1/4 Инчи Автомобил Камион Воздух Рог Труба Хром Електрични Електромагнетниот Вентил Claxon Рогови Делови
zoom_in

1pcs Универзална Електромагнетниот Вентил Рог 12V/24V 1/4 Инчи Автомобил Камион Воздух Рог Труба Хром Електрични Електромагнетниот Вентил Claxon Рогови Делови

DEN 204.00 229.44

Износот
check Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Стоковните информации :
1 : Бакар Електрични Електромагнетниот,Погласно и потрајни
2 : Напојување : 12 V/24 V
3 : Воздушен Вентил : 1/4"NPT-МАШКИ
4 : Воздух Влезот : 1/8" NPT ЖЕНСКИ
5 : Вклучува 1/4" BARB
6 : Фитинг за 1/4" ID Црево
7 : Max PSI : 180
8 : 1 x Воздух Рог Електромагнетниот Вентил
-
>>>>>> Плаќање
1.Сите цени не вклучуваат обврска или дестинација даноци. Кога ние брод на стоките, ние ќе ги стави помала декларирана вредност за да се избегне даноците, ако постои барање, ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
-
>>>>>> Превозот
1. Цел ќе биде испорачуван нормален или бизнис експрес, некои се со следење на информации,некои не, ве молиме потврдете кои не те сакаат
2. Ако не сте добиле вашите производи или ако било каков проблем доаѓа, ве молиме контактирајте со нас прво.
3. Кога ќе го поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, адреса, телефонски број, поштенски код се точни
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Напон:
12V, 24V
Бренд Име:
BAO ЧИ
Модел Година:
2016 година
Име На Модел:
се применува за сите воздух рог
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
7.3inch
Објектот Ширина:
3.2inch
Објектот Висина:
7.3inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Дијаметар:
4inch
Материјал Тип:
Бакар
Специјални Функции:
воздухот рог
Тип На Објект:
Мулти-тон & Claxon Рогови
Говорникот Додатоци:
електронски вентил
Напон:
12V/24V
Камион Додатоци:
воздухот рог
Долга цевка рог додатоци:
Батеријата вентил

Слична стока во категоријата..