• Намалена цена
  • Ново
Поставете Моделирани Автомобил Кал Клапи За Kia K3S Форте / Cerato 2014 2015 Година Седан Mudflaps Поздравниот Чувари Mudguards Кал Размавта Додатоци
zoom_in

Поставете Моделирани Автомобил Кал Клапи За Kia K3S Форте / Cerato 2014 2015 Година Седан Mudflaps Поздравниот Чувари Mudguards Кал Размавта Додатоци

DEN 961.00 1056.00

Износот
check Това е достапна


За спорот и повратни информации : Ако примите дел кој не работи или скршени ,ве молиме контактирајте со продавачот прво, да испраќате пораки да се објасни проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ве молиме да не даде лош повратни информации директно
без каква било комуникација. Ако сте го купиле објект по грешка, ве молиме изберете од лични причини. Ако не сте задоволни со нашата дел, ве молиме да дадете 5 ѕвезди за нас, ние ќе биде многу благодарен за вашата добра повратна информација и можете да добиете некои попуст за вашата следна цел. Ако не добиете предмети во текот на 60 дена , може да се отвори спорот да се добие наплата пред заштита заврши. За наплата : Aliexpress процесот на наплата за спорот и цел отказ во 7-15 дена. ако не ги примат средствата по 15 дена,може да кликнете на купувачот центар да се најде решение, или да стапите во контакт со Aliexpress човековите servive. За трговија на Големо : Ако сакате да купите голем квантитет,на пример 50pcs, можете да контактирате со нас и со е-мејл или да испраќате пораки на Aliexpress да се добие најдобрата цена .

Тип На Објект:
Mudguards
Име На Модел:
За Kia Forte / Cerato 2014 2015 2016 Година
Специјални Функции:
За Kia Forte / Cerato 2014 2015 2016 Година
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Материјал Тип:
За Kia Forte / Cerato 2014 2015 2016 Година
Бренд Име:
CAPQX
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Должина:
0inch

Слична стока во категоријата..