• Ново
Автомобил Шофершајбната Wiper Puller со Прилагодливи Оружје Авто Камион Отстранување алатка
zoom_in

Автомобил Шофершајбната Wiper Puller со Прилагодливи Оружје Авто Камион Отстранување алатка

DEN 480.00

Износот
check Това е достапна

Автомобил Шофершајбната Wiper Puller со Прилагодливи Грб
Технички Детали :
Art No. : HAP20246
Опис :
Размонтираат wiper, тоа е наједноставниот дизајн.
Карактеристики :
Прилагодливи грб
Без ризик од оштетување на wiper рака.
Помага да се спречи оштетување на wiper рака
Едноставен и лесен за да ни e
Ако нарачате повеќе од 10pieces, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот. Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.
Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ни остават сите 5 ѕвезди активни повратни информации. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние би сакале да работат со вас за да го реши секој проблем

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
Шофершајбната Wiper Puller
Име На Модел:
UT
Објектот Висина:
5cm
Објектот Волумен:
1
Бренд Име:
YOTOBE
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0.3kg

Слична стока во категоријата..