• Намалена цена
  • Ново
Тешки Мотоцикл Синџир Прекинувач Работилница Алатка Линк Смена Возбудлив Splitter
zoom_in

Тешки Мотоцикл Синџир Прекинувач Работилница Алатка Линк Смена Возбудлив Splitter

DEN 1128.00 1200.00

Износот
check Това е достапна


ПОГОДЕН ЗА СИНЏИР ГОЛЕМИНИ - 520, 525, 530, 532
КОМПЛЕТ СО ФУТРОЛА

Бренд Име:
SINKEE
Име На Модел:
87560
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
Автомобил Поправка
Тип На Објект:
Моторот Нега
Место на Потекло:
Кина
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Добар Квалитет,Ниска Цена
Клучни зборови 1:
Авто Алатки
Клучни зборови 2:
Автомобил Поправка Алатки
Тип:
Посебен Автомобил Алатки
Фабрика цена:
Yes

Слична стока во категоријата..